O nas


Tani parking z dowozem na lotnisko Warszawa Okęcie

Szukasz bezpiecznego parkingu blisko lotniska Warszawa Okęcie? ParkingPrzyLotnisku24 to idealny wybór, jeżeli zależy Ci na pozostawieniu auta w sprawdzonym miejscu. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na weekend, czy na dłużej, możesz mieć pewność, że Twój pojazd będzie w dobrych rękach. Zdecyduj się na nasz całodobowy parking z monitoringiem znajdujący się przy lotnisku Okęcie, a zyskasz gwarancję, że Twój samochód wróci do Ciebie w nienaruszonym stanie. 24/h na dobę o bezpieczeństwo pozostawionych tu pojazdów dba ochrona firmy Pogoń oraz profesjonalny personel. Ponadto parking jest ubezpieczony w PZU na kwotę 500 tys. zł.

 

Oferujemy bezpłatny transport na lotnisko Okęcie

Oprócz profesjonalnie zorganizowanej ochrony pojazdów oferujemy bezpłatny transport na lotnisko Warszawa Okęcie, pod samo wejście głównego terminala. Transfer naszych Gości wykonujemy w błyskawicznym tempie, a dojazd do Okęcia zajmuje 8 minut, bez względu na porę dnia. Nasz parking znajduje się tuż przy lotnisku, co pozwala Klientom na naprawdę szybkie dotarcie na wyznaczony lot.

Jeżeli zależy Ci na tanim parkingu blisko lotniska Warszawa Okęcie, zdecyduj się na nasze usługi. 


Nasze zalety


Transport na lotnisko w obie strony

Dla państwa komfortu zapewniamy transport na lotnisko w dniu przybycia oraz odbiór z lotniska w dniu powrotu przez naszych wykwalifikowanych kierowców, którzy zapewniają komfort oraz bezpieczny transport.

Dajemy gwarancje że czas transferu bez wzgledu na pore dnia nie przekroczy 8 min

Pomagamy 24/7

Nasze biuro otwarte jest 24/7. Nasz miły personel pomoże w przepakowaniu bagaży oraz odpowie na każde pytanie. Dodatkowo jesteśmy do państwa dyspozycji pod numerami telefonu +48 696 745 342 24h.

Łatwo Można Nas Znaleźć

Teren parkingu zlokalizowany jest 4km od lotniska dzięki czemu gwarantujemy transport do 6 minut bez względu na porę dnia.

Mapa dojazdu

Wolne termin Rezerwacj miejsc

Posiadamy blisko 300 miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

  • Pląsy 100, 02-854 Warszawa